vaziyetplani

YENİ NESİL YAŞAM DEVAM EDİYOR…

Tuana Evleri Topçular’ın en özel lokasyonunda konumlanan, heyecan verici detaylarla donatılmış İzmit’in en özel projesi.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan Kent Konut A.Ş. ve Haldız İnşaat işbirliği ile hayata geçirilen 2. Etap lüks konut konseptine yeni bir soluk getiriyor.

5 Blok toplam 445 daireden oluşan 2. Etap prestij ve konforu birarada arayanlar için eşi olmayan nadir bir proje.

Açık – kapalı otoparkı, çocuk oyun alanları, güvenlik, özel peyzaj, modern cephe giydirmesi ile tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üreten bir proje. Kısaca özetlemek gerekirse; “Yeni nesil yaşam devam ediyor”.

konum

TAM OLARAK DÜŞLEDİĞİNİZ KONUM

Şehir merkezine oldukça yakın konumu ve prestij vaad eden lüks yapısıyla Tuana Evleri 2. Etap bir konut projesinden çok daha fazlasını sunuyor.

Tuana Evleri 2. Etap; şehir merkezinin sunduğu tüm olanaklardan faydalanırken, aynı zamanda şehrin kalabalığından uzakta bir yaşam hayal edenler için planlandı.

Ulaşım yollarına, alışveriş merkezlerine, mesire alanlarına, eğitim kurumlarına olan yakınlığı ve özellikle Kocaeli Üniversitesi’ne sadece 8 dakikalık mesafesi ile Tuana Evleri 2. Etap tam olarak düşlediğiniz konuma yerleşmiş durumda.

iconlar

KEYİFLİ ORTAMLARI VE MANZARASIYLA DA ÖZEL BİR YAŞAM MERKEZİ

Tuana Evleri 2. Etap projesi teknolojik alt yapısı, inşaat kalitesi ve peyzajı ile sizin ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak hazırlandı. Özel bir peyzaj düzenlemesine sahip olacak projede süs havuzları, yürüyüş alanları, kamelyalar ve çocuk oyun alanları günün stresini atmanıza yardımcı olacak. Tuana Evleri 2. Etap yalnızca mimari yapısı ve özgün kat planı çözümleri ile değil aynı zamanda sunduğu keyifli ortamları ve manzarasıyla da özel bir yaşam merkezi haline geliyor.

4

Birinci sınıf malzemesi, işçilik kalitesi ve lüks konut konsepti ile inşa edilen Tuana Evleri 2. Etap; ses izolasyonu, ısı yalıtımı, ankastre mutfak, uydu sitemi, güvenlik, açık ve kapalı otoparkları ile beklentilerinize yanıt veriyor.  Tuana Evleri 2. Etap’ın parkesinden seramiğine, doğramasından evyesine kadar her detay sizler için titiz bir çalışmanın neticesinde belirlendi. Günün karmaşasından uzaklaşacağınız, hayatınıza kaldığınız yerden daha enerjik devam edeceğiniz Tuana Evleri ile huzur dolu bir ev ve mutlu bir aile yaşamı sizleri bekliyor.

HAYATINIZI SIRADAN BİR YAŞAM KONSEPTİNDEN ÇIKARTIN

Tuana Evleri 2. Etap 5 Blok toplam 445 adet daireden oluşuyor. Projede 62 m² ve 163 m² arasında değişen çeşitli büyüklüklerde 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere 3 farklı tipte daire seçeneği yer alıyor. Ferah ve konforlu bir yaşam için ihtiyacınız olan tüm detaylar her ayrıntısı tekrar tekrar gözden geçirilerek planlandı. Hayatınızı sıradan bir yaşam konseptinden çıkartıp yüksek standartlara kavuşturan Tuana Evleri 2. Etap ile yenilikçi, konforlu ve aktif bir hayat sizi bekliyor.

oda