Nisan 7, 2017

TUANA EVLERİ 3. ETAP

Nesiller Boyu Kusursuz Bir Yaşam

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan Kent Konut A.Ş. ve Haldız İnşaat işbirliği ile hayata geçirilen Tuana Evleri 3. Etap, lüks bir hayatın yanında geniş sosyal olanakları ve özgün mimarisi ile nesiller boyu sürecek kusursuz bir yaşam vaat ediyor. Tuana Evleri 3. Etap 33.914 m² alan üzerine kurulu 6 Blok 313 adet daireden oluşmaktadır. Proje içerisinde 86 m²’den 241 m²’ye kadar değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 15 farklı tip daire seçeneği ile size keyifli bir yaşamın yanı sıra kazançlı bir yatırım fırsatı da sunuyor.

 

Nesiller Boyu Eşsiz Bir Konum

Tuana Evleri 3. Etap Kocaeli’nin kalbi olan İzmit’in en özel konumuna sahip. Büyük yatırımlar ile hızla gelişen, modern yaşamın ihtiyaçlarına yanıt veren; konut, alışveriş, sağlık, eğlence ve eğitim alanları ile İzmit, vazgeçilmez bir yaşam alanına dönüşüyor. Bu dönüşümün en büyük adımları ise şüphesiz konut projeleri ile atılmakta. Tuana Evleri 3. Etap’ı diğer konut projelerinden ayıran en önemli özellik ise eşsiz konumu. Tuana Evleri 3. Etap alışveriş merkezlerine, eğlence alanlarına, sağlık ve eğitim kurumlarına olan yakınlığı ile yatırım beklentilerini zirveye taşıyarak nesiller boyu eşsiz bir konum vaat ediyor.

 

 

Nesiller Boyu Güzel Anılar Biriktirmek İçin

Hepimiz günlük koşturmalarımızın son bulduğu, sıcak bir yuvamız olsun isteriz. Bunun için güvenli ve kaliteli bir evin yanında güzel anılar biriktirebileceğimiz güzel mekânlara da ihtiyaç duyarız. Tuana Evleri 3. Etap cazibe merkezi haline gelen İzmit’in en özel konumuna sahip. Doğa ve yürüyüş parkurlarından kayak merkezlerine, eğlence ve alışveriş merkezlerinden piknik ve mesire alanlarına, körfezin eşsiz ve güzel sahillerine kadar keyifli anılar biriktireceğiniz ve hayatı doya doya yaşayacağınız birbirinden özel mekânların kalbinde yer alan Tuana Evleri 3. Etap’ta dinamik bir yaşamın tüm izlerini bulabileceksiniz.

 

 

Site Yaşamının Tüm Avantajları Sizi Bekliyor

Tuana Evleri 3. Etap sunduğu ortak alanlarıyla da hayatınıza değer katacak. Özel peyzajı, yeşil alanları, spor tesisleri, çocuk oyun alanları, sauna, hamam, kapalı havuz ve sosyal tesisleri ile hayatı dolu dolu yaşamanız için planlandı. Özel peyzaj ve süs havuzlarının verdiği pozitif enerji ile yaşamınız huzurlu, ferah ve modern bir şekil alacak. Sevdiklerinizle kaliteli vakit geçirirken aynı zamanda sağlıklı yaşam için ihtiyaç duyduğunuz spor sahaları site içerisinde bulunuyor. Basketbol sahası, tenis kortu, mini futbol sahası ve fitness salonu ile artık spor yapmak için evinizden kilometrelerce uzağa gitmenize gerek kalmayacak. Yeşile ve konfora verdiğimiz önem ile site yaşamının tüm avantajlarını sizlere Tuana Evleri 3. Etap ile sunuyoruz.

 

 

enerjik_hayat

Sosyal tesis
Açık hava fitness alanları
Kesintisiz yürüyüş yolu
Basketbol sahası
Mini futbol sahası
Süs havuzları
Tenis kortu
Çocuk oyun alanları
Oturma grupları ve kamelyalar

 

 

 

 

Nesiller Boyu Keyifli ve Enerjik Bir Hayat

Yeni bir güne  enerjik bir başlangıç yapmak ya da yorucu geçen bir günü keyifli bir şekilde sonlandırmak için evinizden uzaklaşmak zorunda değilsiniz. Kapalı yüzme havuzu her mevsim sizin ve sevdiklerinizin kullanımı için hazır. Kültürel zenginliğimizin önemli bir parçası olan hamam, yeni hayatınızın vazgeçilmez bir parçası olacak. Günün yoğun temposunun ardından kendinizi ödüllendireceğiniz hamam ve sauna sadece birkaç adım ötenizde.  Tuana Evleri 3. Etap ile hayalleriniz gerçeğe kavuşuyor. Nesiller boyu keyifli ve enerjik bir hayat sizi bekliyor.

  • 2 Adet Kapalı Havuz  | 2 Adet Sauna | 2 Adet Hamam

tuana3_icmekan_10Spor sağlıklı bir yaşam için son derece önemli. Özellikle ofis çalışanları gibi uzun süre hareketsiz bir şekilde çalışan günümüz insanları için ise bir zorunluluk. Huzur ve güven dolu bir yaşam sürerken hep formda kalın istedik. Tuana Evleri 3. Etap içerisinde bulundurduğu fitness salonu ile spor  yapmak için mekân arayışlarınızı sonlandırarak sizi hep enerjik tutacak. Spor yapmak artık çok daha zahmetsiz ve bir o kadar da keyifli.

 

 

 

 

Nesiller Boyu Güven ve Konfor Birarada

Şehir yaşamının en büyük sorunlarından biri olan otomobil park sıkıntısı Tuana Evleri 3. Etap ile son buluyor. Proje kapsamında yer alacak olan 557 adet kapalı otopark alanı sayesinde park yeri problem olmaktan çıkacak. Ayrıca projede sizin ve ailenizin huzuru için 24 saat güvenlik hizmeti de mevcut. Sevdikleriniz için artık endişelenmeyin, onların güvenli ve konforlu bir hayat süreceğinden emin olarak gönül rahatlığıyla hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

 

 

Nesiller Boyu Kusursuz Bir Evtuana3_icmekan_13

Her gününüzü özel bir gün gibi yaşayacağınız ve her anınızdan ayrı bir keyif almanız için özenle tasarlanan ve ergonomik yapı çözümleri ile kullanım kolaylığı hedeflenen Tuana Evleri 3. Etap ile nesiller boyu kusursuz bir yaşam sizi bekliyor. Modern mimari tasarımın sunduğu çeşitli kat plânı çözümleri farklı zevklere hitap ediyor. Yer döşemelerinden kapılarına, ıslak zeminlerden eviyelerine kadar her detay titiz bir çalışmanın sonucunda, uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz kaliteli malzemeler bir araya getirilerek oluşturuldu. Keyifli ve kaliteli bir hayat için ihtiyacınız olan her şey Tuana Evleri 3. Etap’ta sizin için bir araya getirildi. Size sadece yeni hayatınızın keyfini çıkarmak kalıyor.

Nesiller Boyu Kârlı Bir Yatırım Fırsatı

En önemli yatırım araçlarından biri olan konut, Tuana Evleri 3. Etap ile daha fazla kıymetlenerek beklentilerinizin üzerinde bir değere ulaşarak nesiller boyu süren kârlı bir yatırıma dönüşecek. Yatırım ve cazibe merkezi haline gelen Kocaeli, Tuana Evleri 3. Etap ile prestijli ve kaliteli bir hayatın kapılarını sizin için aralıyor.